Tel./Fax: (077) 454 79 18

E-mail: info@manta-tech.eu

Firma Zakład Sprzętu Nurkowego „Manta” powstała w 1986 roku. Pierwszym produktem firmy był, produkowany do dziś, automat oddechowy należący do grupy automatów o najwyższych parametrach techniczno-eksploatacyjnych co stawia go mimo upływu lat na wysokiej pozycji w rzędzie profesjonalnego sprzętu nurkowego.

Od tego czasu firma rozwinęła swoją działalność nakierowując ją na wdrażanie urządzeń i konstrukcji systemów oddechowych realizowanych między innymi dla MON przy współudziale z Akademią Marynarki Wojennej, stosowanych w systemach podtrzymywania życia na okrętach podwodnych. W służbach ratowniczo-leczniczych jak i dla Resortu Obrony Narodowej przy projektach systemów awaryjnego oddychania  w kompleksach hiperbarycznych. 

W  przemyśle górniczym w wyposażaniu i produkcji systemów komór ewakuacyjnych i ucieczkowych aparatów oddechowych. Poza tym firma wdraża i produkuje innowacyjne systemy ciśnieniowe używane w innych gałęziach przemysłu i branżach zarówno komercyjnych i rekreacyjnych.

Od roku 2009 nasza firma na bazie doświadczenia zdobytego przy konstruowaniu i produkcji wielu precyzyjnych układów do oddychania rozpoczęła produkcję tak zwanych "fill panels" urządzeń służących do ładowania wysokociśnieniowych butli stosowanych w paintball oraz wytwarzaniem innych akcesorii.

Do góry